8. ročník turnaje ve stolním tenisu vozíčkářů

24.10.2014

84b_pinčes-PardubiceMichal Stefanů z Náchoda s převahou obhájil loňské vítězství na 8. ročníku turnaje ve stolním tenise vozíčkářů ČR o putovní pohár města Pardubic, který se konal tuto sobotu 18. října ve Starém Hradišti u Pardubic.

Jako druhý ve skupině A skončil Jiří Suchánek z Liberce a bronzovou medaili získal Petr Svatoš z Litomyšle. Ve skupině B získal prvenství Boris Trávníček a ve skupině C Vojtěch Procházka.
Nejmladší návštěvník turnaje, tříletý František, vylosoval výherce ceny od hlavního sponzora turnaje – firmy Kury ze Zdechovic. Šťastným výhercem nového invalidního vozíku se stal hráč skupiny A Ivan Kebísek.

84c_pinčes-Pardubice 84a_pinčes-PardubiceTurnaj, jehož pořadatelem je sportovní klub vozíčkářů NEZLOMENI,  si  již tradičně udržel vysokou sportovní úroveň a a přilákal plejádu nejlepších hráčů z ČR a řadu významných hostů, mezi nimiž byla i místopředsedkyně Senátu PČR Miluše Horská.