Aktuální číslo

voz04_2016_obalkaČasopis Vozíčkář si můžete stáhnout i elektronicky, ovšem s měsíčním zpožděním. Pokud chcete podpořit časopis a zároveň mít čerstvé a aktuální situace, předplaťte si tištěný nebo elektronický výtisk a buďte v obraze jako první.

Ke stažení ve formátu PDF zde:

voz04_2016

Ke stažení ve formátu DOC zde:

voz04_2016

Pokud chcete dostávat e-mailem oznámení o tom, že právě vyšlo nové číslo časopisu Vozíčkář, zapište se do tohoto formuláře:

Váš email:
Křestní jméno:
Příjmení:

Share

6 comments

 1. David Kaplan

  Super časopis moc za něj děkuji a děkuji úplně všem co pomáhají, radí a snaží se všem Handicapovaným co nejvíce zlepšit život jakýmkoliv způsobem. Krásné spokojené a bohatého Ježíška přeji úplně všem lidem na celém světě. Dáda

 2. Zuzana Jandová

  dobry den, me by zajimalo proc mi Vozickar prestal chodit??

  • Dobrý den, je možné, že jej přestala pošta doručovat a my jej museli kvůli tomu vyřadit nebo se někde stala chyba. Pošlete nám prosím aktuální adresu, napravíme to. Díky.

 3. Ludmila Tesařová

  Pokud chcete dostávat e-mailem oznámení o tom, že právě vyšlo nové číslo časopisu Vozíčkář a že je možné ho v následujících obdobích stáhnout za mírný poplatek, zapište se do tohoto formuláře: NEJDE MI ODESLAT.

 4. Ludmila Tesařová

  už se to povedlo, díky

 5. Nabízím výcvik na osobní automobil v autoškole s vozidlem s automatickou převodovkou. E-mail: autoskolarv@seznam.cz

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>