Patrik Jahoda má medaili i ze silničního závodu! | Vozíčkář

Patrik Jahoda má medaili i ze silničního závodu!

16.7.2016

107_JahodaČeský reprezentant, handbiker Patrik Jahoda, dokázal vybojovat pódiové umístění i v silničním závodě finálového závodu Světového poháru v Bilbau.
Na velmi náročném, kopcovitém okruhu v pyrenejském městečku Elorrio, se dokázal Patrik v emotivní divácké atmosféře po celý závod pohybovat na medailové pozici a závod nakonec dokončil na třetím místě. O zlatu se rozhodovalo až na cílové pásce, kdy v úplném závěru závodu dokázal zvítězit finský závodník Polvi s doslova centimetrovým náskokem před druhým v pořadí Švýcarem Frühem.

V odpoledním závodě tricyklů kategorie T2 obsadila Lada Ekrtová první místo a David Vondráček závod stejné kategorie dokončil na druhém místě.

Zítra pokračuje světový pohár silničním závodem kategorií C s Terezou Diepoldovou, Jiřím Ježkem, Ivem Koblasou a Tomášem Kajnarem.

Zdroj: www.caths.cz

106a_Jahoda-sp-bilbao-016

(alex)

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>