Vychází nová publikace Nápadník | Vozíčkář

Vychází nová publikace Nápadník

18.2.2016

napadnikPoradna Ligy vozíčkářů nabízí nové vydání publikace Nápadník s aktuálními informacemi z legislativy platnými k 1. 1. 2016 za cenu 95 Kč pro jednotlivce a 165 Kč pro organizace.

Publikaci je možné objednat na tel. čísle 537 021 490 nebo na e-mailu poradna@ligavozic.cz. V případě osobního vyzvednutí v sídle organizace platí odběratel pouze cenu publikace.

V případě zaslání publikace poštou je nutné uhradit cenu publikace včetně poštovného nebo nákladů na dobírku (podle vámi zvoleného způsobu doručení – obyčejná zásilka nebo zásilka s dobírkou). Poštovné za obyčejnou zásilku činí 21 Kč, náklady za dobírku činí 101 Kč. Uvedené ceny jsou stanoveny dle aktuálního ceníku České pošty.

Publikaci lze platit předem na účet: 434625040297/0100, variabilní symbol: 9002016, po přijetí platby a objednávky vám bude publikace zaslána na adresu uvedenou v objednávce.

Publikace začínáme zasílat v průběhu února.

Omlouváme se za zdražení publikace o cenu poštovného či dobírky. Dříve se děly tyto provozní náklady na vrub Ligy vozíčkářů, ušetřené náklady pomohou dofinancovat jiné sociální služby pro zdravotně postižené. Děkujeme za pochopení.

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>