Žijte život naplno i po úrazu. Napište příběh a vyhrajte iPad. | Vozíčkář

Žijte život naplno i po úrazu. Napište příběh a vyhrajte iPad.

29.6.2017

Nevíme dne ani hodiny. V každém okamžiku se může stát něco, co zcela obrátí běh našeho života. To, na co jsme byli zvyklí a co jsme brali jako samozřejmost, je najednou pryč. Potom nezbývá než se přizpůsobit daným okolnostem, sebrat síly a znovu se vrhnout do aktivního života.

1 169

Lidem, kteří si něčím takovým prošli, je určena fotoblogerská soutěž RESTART – MŮJ ŽIVOT PO ÚRAZU, kterou v rámci akce S Actreen žiji naplno pořádá společnost B. Braun Medical. Patronkou soutěže je Kateřina Antošová, ambasadorka projektu B. Braun pro život, která je skvělým příkladem toho, že má-li člověk správnou motivaci, dokáže všechno. V době, kdy musela Kateřina po úrazu usednout na vozík, začala psát blog Paradeník, který už vyšel i knižně. Navíc je Kateřina úspěšnou vrcholovou sportovkyní, handbikerkou, a Českou republiku reprezentovala i na olympiádě v Riu.

A jak můžete do soutěže vstoupit? Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat na stránce http://actreen-soutez.cz/, popsat v krátkém odstavci svou životní zkušenost a přiložit příhodnou fotografii. Od 1. září bude potom na Facebooku probíhat hlasování. Čtenáři budou mít možnost zahlasovat svým „lajkem“ (či jinou reakcí) za jednotlivé příspěvky.

Autorovi příspěvku, který získá nejvíce reakcí, předá zástupce společnosti B. Braun Medical moderní iPad od společnosti Apple. iPad budete mít kdykoli při sobě, můžete s ním fotit a třeba si založíte i vlastní fotoblogerské stránky. Protože ale chceme udělat radost co nejvíce lidem, odměníme i dalších pět příspěvků, a to hodnotnými balíčky s výrobky od společnosti B. Braun Medical, kde najdete přípravky pečující o pokožku – například krémy na ruce, mycí emulze, dezinfekce.

Dejte tedy o sobě vědět! Těšíme se.

http://actreen-soutez.cz/

 

Share

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*


*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>